Kapcsolódj (ki/össze!) Közlekedési Múzeum a Múzeumok Majálisán

Múzeumok hiperhálózata – új megközelítés, új közönség KAPCSOLÓDJ (ki/ össze)! Vidd el a nagyszülőket nyaralni!

HELYE: Magyar Nemzeti Múzeum (1088 Budapest, Múzeum krt. 14–16.)
IDEJE: 2018. Május 13. 10:00

Hogyan és mivel közlekedtek az iskolába, a játszótérre vagy a nagyszülőkhöz? Hol töltitek a szüneteket, hogyan kapcsolódtok ki, merre kalandoztok? Milyen úti célokat kerestek fel? Mivel vágtok bele a nagy utazásba, busszal, vonattal, repülővel? Esetleg bringával vagy gyalog?

Hol és hogyan keresztezik egymást az útjaink, élettörténeteink? Élményeink átszövik az életünket és össze is kötnek bennünket. Meséld el, rajzold meg és sződd bele közösségi hálónkba a “zsebed kincseit”, a te személyes élményeidet, tapasztalataidat, benyomásaidat is!

Készítsétek el nálunk a nagy nyári bakancslistátokat útinapló formájában, amelybe megtervezhetitek, mit néztek meg a nagyszülőkkel közösen a vakáció alatt és amelyben megörökíthetitek az együtt szerzett élményeket.

További részletekért és a teljes programkínálatért látogassanak el a Múzeumok Majálisának honlapjára: www.muzeumokmajalisa.hu