Újranyitás tagintézményeinkben

A márciusban kihirdetett veszélyhelyzet elmúltával lehetőség van budapesti és vidéki tagintézményeink újranyitására!

Június 26-án, pénteken nyit az Elektrotechnikai Gyűjtemény, ezentúl visszatérve szokásos nyitvatartási idejéhez, keddtől szombatig 11-től 19 óráig tart nyitva.

Június 26-tól kinyitja kapuit a Műszaki Tanulmánytár is – az izgalmas látványraktár ezentúl csütörtöktől-szombatig 10 és 16 óra között várja a látogatókat!

Június 30-án, kedden nyílik meg várpalotai Vegyészeti Múzeum – nyitvatartása: szerda, csütörtök és szombat 10-től 16 óráig, pénteken 10 órától 13 óra 30 percig. Munkanapokon, munkaidőben, előzetes bejelentkezés után is látogatható a múzeum!

Július 2-án, csütörtökön a miskolci Kohászati Gyűjtemény is újra kinyithat, nyitvatartási ideje csütörtöktől szombatig 10 és 16 óra között.

Július 15-én szerdán ismét megnyit a székesfehérvári Alumíniumipari Múzeum is, nyitvatartási ideje szerdán és csütörtökön 10-től 16 óráig, pénteken 10-től 13 óra 30 percig, illetve minden hónap utolsó szombatján 10-től 15 óráig!

A Ganz Ábrahám Öntödei Gyűjtemény technikai okok miatt továbbra is zárva tart.

A látogatás szabályai:

Javasoljuk, hogy takarják el szájukat és orrukat maszkkal vagy sállal a látogatás alatt.

Kérjük, hogy kiállítótereinkben tartsák be a 1,5 méteres távolságot.

Amennyiben megtehetik, kérjük, látogassák múzeumunkat egyénileg. A látogatói csoportok legnagyobb létszáma 10 fő lehet.