Tagintézményeink rendkívüli zárvatarása

Kedves Látogatóink!

A COVID-19 koronavírus járvány terjedésének megakadályozása miatt a magyar kormány az ország egész területére kiterjedő rendkívüli jogrendet és kijárási korlátozásokat hirdetett, illetve elrendelte a múzeumok bezárását is.

Figyelembe véve a kormány határozatát, a múzeum összes meghirdetett rendezvénye (tárlatvezetések és múzeumpedagógiai foglalkozások) elmarad, valamint bezár olvasó- és kutatószolgálatunk is.

Tagintézményeink (az Elektrotechnikai Gyűjtemény, a Műszaki Tanulmánytár, az Alumíniumipari Múzeum, a Vegyészeti Múzeum, a Kohászati Gyűjtemény) november 10-től bizonytalan ideig ZÁRVA tartanak.

Ha nyitvatartási rendünkkel kapcsolatban bármilyen változás történik, azt természetesen minden kommunikációs csatornánkon közölni fogjuk.

Megértésüket köszönjük!