Ugrás a tartalomra

Raktár üzemeltetési menedzser

A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum hét múzeum összevonásával jött létre 2009-ben. Az intézmény fő kiállítóhelye, a Közlekedési Múzeum a volt Északi Járműjavító területén újul meg, ahol mintegy tízezer négyzetméteres új állandó kiállítás is várja majd a látogatókat. Az épület és a kiállítás tervezését az intézmény a nemzetközi tervpályázaton kiválasztott New York-i Diller Scofidio+Renfro irodával közösen kezdte el. A Múzeum a 21. század által támasztott elvárásoknak való megfelelést tűzi ki célul; a nemzetközi múzeumi trendek követése, és az ezekhez való igazodás kiemelten fontos számunkra.

A Múzeum a feladatai magas színvonalú ellátása érdekében

RAKTÁR ÜZEMELTETÉSI MENEDZSER

munkatársat keres!

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Ellenőrzi a raktárakat épületi, épületgépészeti és épületvillamossági szempontból, minősíti, illetve állapot-kategóriákba sorolja azokat
  • Tervszerűen teljesíti a raktárhelyiségek műszaki felülvizsgálatát
  • A tárolási helyekre vonatkozó munkavédelmi szabályokat meghatározza és betartatja
  • A tervszerű megelőző karbantartási munkálatokat megrendeli, a végrehajtásukat felügyeli, adminisztrálja
  • A raktárakban található mérőórákat beazonosítja, leolvassa és ellenőrzi azok hitelességét
  • Szabályzatok, munkautasítások elkészítés, azok betartatása, folyamatos ellenőrzése
  • A raktári rend folyamatos fenntartatása és annak ellenőrzése

Pályázati feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség
  • raktár üzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Irodai alkalmazások ismerete (pl.: Office, Adobe termékek)
  • Erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet)
  • Önálló, megbízható és felelősségteljes operatív munkavégzésre való képesség
  • Problémamegoldó és együttműködő készség
  • Minőségi, eredménycentrikus szemlélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Költségvetés-készítésben, állami intézménynél szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Kiváló referenciaszerzési lehetőség, közreműködés a megújuló Közlekedési Múzeum létrejöttében
  • Lendületes, fiatal csapat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító bizonyítvány/oklevél másolata
  • Nyelvvizsga bizonyítvány másolata (amennyiben releváns)
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Pályázó nyilatkozata arról, hogy az önéletrajza megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az önéletrajzban megadott adatait a pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a beérkezéstől számított 1 évig kezelje

A pályázati dokumentációt a karrier@kozlekedesimuzeum.hu címre várjuk!

A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában.