Volt egyszer egy Északi... A történet folytatódik

Nyitvatartás: 2021. július 16 - október 31-ig! A kiállítás várhatóan 2022. tavaszán újranyit! Szeretettel köszöntjük a Közlekedési Múzeum időszaki kiállításának honlapján. Legújabb tárlatunkkal leendő otthonunkat szeretnénk bemutatni: az új Közlekedési Múzeum épülete az egykori Északi Járműjavító területén nyitja majd meg kapuit, várhatóan 2026-ban. Az épületet a világhírű Diller Scofidio + Renfro építésziroda tervezi. Az új múzeum elkészüléséig szeretnénk megmutatni a látogatóknak, hogy milyen lesz az új otthonunk, vagyis az új Közlekedési Múzeum terveit, illetve ennek a varázslatos, műemléki védettségű, ipari örökségi területnek a lelkét, a történetét, azt, hogy milyen volt itt a munka és az élet. Cím: Budapest 1101, Kőbányai út 30.

Helyszín: Északi Járműjavító (1011 Budapest, Kőbányai út 30-36.)

Nyitvatartás:

2021. július 16 - október 31-ig! A kiállítás várhatóan 2022. tavaszán újranyit!

Cím: Budapest 1101, Kőbányai út 30.

További részleteket a kiállításunkról ezen a honlapon talál.